Obstinated

Ahoj moji milí :)

dneska bych Vás ráda seznámila s Obstinated :). Jak už samotný název v překladu napovídá, projet založili umínění chlapi, kteří chtěli něco dokázat a mít něco svého a to se jim taky povedlo.
  Když jsem projížděla firmy nabízející  protein či arašídové máslo, které jsem chtěla vyzkoušet, Obstinated byla jasná volba.  Komunikace byla naprosto bezproblémová a vstřícná.  Jakmile jsme se dostali k vybírání toho, co bych ráda vyzkoušela tak protein s příchutí nutela-banán, nebyla jiná možnost :D Přeci jen jsem ženská a jsem mlsný jazyk a kdo by takové kombinaci odolal viďte.
   Měla jsem čas testovat delší čas díky tomu, že balení je kilové a vydrží dlouho. Zkoušela jsem dříve již několik čokoládových příchutí od jiných firem a všechny měly takovou chemickou příchuť a nějak extra mi nechutnaly. Příchuť nutela- banán mě ale příjemně  překvapil. Cena si myslím, je nastavena správně a při kilovém balení zaplatíte příjemných 629Kč. CFM filtrace navíc zaručuje prémiovou kvalitu a jedná se o čistou bílkovinu a minimálním obsahem tuků a sacharidů za to s obřím podílem rozvětvených aminokyselin pro ochranu svalové hmoty. Proklikem na stánku se můžete podívat na obsah a objednat tuto dobrotu :)  https://www.obstinated.cz/produkt/obstinated-maniac-whey-1000-g-nutela-banan/

moje kombo
Jako druhý výrobek jsem zvolila arašídový krém - Obstinela v balení 500g. A musím teda říct, že tento jemný arašídový krém je naprosto luxusní záležitost. Ideální je na vaření, dochucení sladkých pokrmů, nebo rovnou na mlsání - což jsem já praktikovala velice často :D Však to znáte, dáte si jednu lžičku a už v sobě máte dalších osm :D V tomto skvělém arašídovém krému najdete taky 20% mléčné belgické čokolády a je bez cukru, se sladidly a s vysokým obsahem vlákniny a bílkovin. 500g balení je podle mého naprosto super a při ceně 390Kč ještě víc. Pro ty, kdo mlsají stejně rádi jako já, ideální volba a tento arašídový krém taky koupíte přímo na stránkách Obstinated, proklikem na odkaz. https://www.obstinated.cz/produkt/obstinated-obstinela/
   Oceňuji také to, že nikomu z týmu nebude dělat problém Vám s čímkoliv poradit, takže se na kluky neváhejte obrátit a vyzkoušejte tohle super kombo. Pokud ale nejste milovníkem sladkých chutí, vyberete si jistě to své :)

Ještě jednou děkuju Obstinated za možnost vyzkoušet jejich výrobky a s čístým srdcem dopořučuji dál :)  Mějte krásný den.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Nutcase - aneb, když se kluci spojí a vymyslí něco super !

Barking heads